Viteška pozornica


Ostavite recenziju
Nema slike

Popis događaja

Vrijeme Naziv
19:00 konjički turnir vitezova Hector (Slovačka)
19:30 viteška skupina Opolskie Bractwo Rycesrkie (Poljska)
20:00 viteška skupina Markus M (Češka)
20:30 koncert Bohemian Bards (Češka)
21:00 Varuna – orijentalni ples sa sabljama
21:30 vatreni show Koprivničkih mušketira

Vrijeme Naziv
13:00 Dragon order of Knighthood of Siklos (Mađarska)
13:30 viteška skupina Historical Transylvania (Rumunjska)
14:00 glazbeni nastup Bohemian Bards (Češka)
14:30 lov na veprića
14:45 Nova compania Vis Ferri (Italija)
15:15 Renesansni ragbi - viteška skupina Opolskie Bractwo Rycerskie (Poljska)
15:45 viteška skupina Ursus (Slovačka)
16:15 koncert Euphorica (Češka) – ženski srednjovjekovni sastav
17:00 viteška skupina Markus M (Češka)
17:30 Sokoliari Sv. Bavona (Slovačka)
18:30 konjički turnir vitezova Hector (Slovačka)
19:45 koncert Bohemian Bards (Češka)

Vrijeme Naziv
10:00 Robin dječji streličarski turnir
11:00 streličarski turnir Robin- finale srednjovjekovnog kupa Hrvatske
13:00 Orokeben Hunyadiak (Mađarska)
13:30 Dragon order of Knighthood of Siklos (Mađarska)
14:00 počasna paljba Koprivničkih mušketira i haramija
14:15 Nova compania Vis Ferri (Italija)
14:45 lov na veprića
15:00 Renesansni ragbi - viteška skupina Opolskie Bractwo Rycerskie (Poljska)
15:30 glazbeni nastup Bohemian Bards (Češka)
16:00 viteška skupina Ursus (Slovačka)
16:30 glazbeni nastup Euphorica (Češka) – ženski srednjovjekovni sastav
17:00 viteška skupina Historical Transylvania (Rumunjska)
17:30 Sokoliari Sv. Bavona (Slovačka)
18:00 konjički turnir vitezova Hector (Slovačka)
19:00 skupina Markus M (Češka)
19:30 Varuna – orijentalni ples sa sabljama
20:00 koncert Bohemian Bards (Češka)

Opis


Za sve ljubitelje viteških borbi, načina života i predstava s viteškom tematikom te renesansne glazbe ovo je idealna točka za njih. Otkrijte njihovu priču o borbi za prevlast, obrani grada, nesretnoj ljubavi i zajedno s njima proživite svaki trenutak.